Týdenní plán na 9. 9. - 13. 9. 2024

Týdenní plán 9. 9. – 13. 9. 2024

ČJ – Opakování z druhého ročníku - PS str. 2 – 5. Písanka str. 2. – 5.

* Naučit básničku Abeceda v PS str. 4, cv. 1

M – Opakování z druhého ročníku – PS díl str. 2 – 5.

Prv – Škola – Jsme kamarádi. Jak se k sobě chováme. PS str. 5 – 6.

Školní družina bude pro přihlášené žáky 3. tříd fungovat od pondělí 16. 9..

Od letošního školního roku mají žáci možnost jezdit do školy na kole/koloběžce. Je nutné, aby měli žáci s sebou zámek, kterým si kolo na dvoře v kolostavu vždy uzamknou.

Zkontrolujte prosím stav vašeho účtu a případně doplňte finanční prostředky na výši cca 1000,- Kč.

Žákovská knížka bude od letošního školního roku probíhat pouze v elektronické formě, včetně omluvenek.

Třídní schůzky proběhnou v pondělí 16. 9 od 16:00.

V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat – nejlépe na e-mailu, nebo přes Bakaláře.

Pokud byste měli zájem přihlásit své dítě do Logické olympiády, můžete tak učinit do 30. 9. 2024 na https://www.logickaolympiada.cz/, kde se dozvíte i bližší informace o soutěži. Jsou tam k nahlédnutí i ukázky úloh. Základní kola proběhnou po jednotlivých kategoriích on-line v říjnu.

Plánované akce:

Středa 18. 9. Workshop na téma les (CPDM). Při pěkném počasí půjdeme v rámci workshopu ven na Dubík. Vstupné: zatím nevím

Pátek 13. 12. Kino Luna – (výběr pohádky je zatím v procesu). Vstupné: zatím nevím

Od pondělí 16. 12 – 20. 12. Bude probíhat lyžařský výcvik. Jako pedagogický dozor pojedou Mgr. Barbora Berková a Mgr. Petr Požárek. Bližší informace později.

Od pondělí 19. 2. – 23. 4. Bude probíhat plavecký výcvik v bazénu v Českém Krumlově vždy ve středu v čase 12:00 – 13:30. Bližší informace později.