Týdenní plán na 2. 9. - 6. 9. 2024

Týdenní plán 2. 9. – 6. 9. 2024

S žáky se sejdeme v pondělí 2. září na jednu vyučovací hodinu, tj. 8:00 – 8:45.

Žáci se v tento den nemusejí přezouvat. Doporučuji hned tento první den přihlásit obědy a družinu.

Úterý až čtvrtek bude výuka končit v 11:40.

V pátek bude výuka končit ve 12:35 (již podle rozvrhu).

Od následujícího týdne bude výuka probíhat dle rozvrhu. Je potřeba, aby si žáci přinesli pomůcky na TV a VV/PČ (nejpozději do pátku tohoto týdne).

Od úterý budou žáci s sebou potřebovat aktovku, penál, přezůvky a svačinu. Postupně se budeme seznamovat a žáci budou průběžně dostávat učebnice a pracovní sešity. Ceny pracovních sešitů vám budou odečteny ve školní pokladně. Zkontrolujte prosím stav vašeho účtu a případně doplňte finanční prostředky na výši cca 1000,- Kč.

Žákovská knížka bude od letošního školního roku probíhat pouze v elektronické formě, včetně omluvenek.

Třídní schůzky proběhnou v pondělí 16. 9 od 16:00.

V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat – nejlépe na e-mailu, nebo přes Bakaláře.

Těším se na viděnou!!! :-)

S pozdravem uč. Šárka Papežová